Новости компании Micros в Украине

21.10.10 Міжнародна медична виставка «MEDICA 2010»

Компанія «MICROS» запрошуємо Вас відвідати 42-у Міжнародну медичну виставку «MEDICA 2010», яка буде проходити з 18 по 21 листопада 2010 р. у м. Дюссельдорфі (Німеччина).

Міжнародна медична виставка «MEDICA» в м. Дюссельдорфі проводиться щорічно і є одним з найбільшим виставковим заходом у світі в галузі охорони здоров'я та медичних технологій.

Виставка буде проходити в одному з найбільших виставкових центрів Європи, який відповідає світовим стандартам ведення міжнародного бізнесу. Загальна площа виставки складе близько 285 тис. кв. м, включаючи площу 17 виставкових павільйонів - 252 тис. кв. м. Взяти участь у виставці планують більше 4-х тисяч компаній з 65 країн світу.

Одне участь у подібній виставці є показником високого рейтингу довіри і комерційного успіху компанії.

На виставці «MEDICA 2010» компанія «MICROS» представить модельний ряд мікроскопів МС і супутньої продукції, окрім того, будуть представлені нові розробки в сфері мікрооптичних систем.

30.09.10 Новий портативний мікроскоп для матерілознавства від компанії «Мікрос»

Нова розробка компанії «Micros» - портативний мікроскоп MC100L (Thistle) застосовується для локального дослідження або перевірки в електронній, металургійній, текстильній і паперовій галузі.

При проведенні подібних досліджень, зазвичай, використовують лупу або оптичну систему на стрілоподібному штативі, який встановлений над широкою робочою поверхнею. У першому випадку - дослідження є суб'єктивним і малоінформативним, у другому - оптична система громіздка й дорога.

01.09.10 Компанія «MICROS» оснащує cветодіодним освітленням професійні мікроскопи

Світлодіоди, в порівнянні з іншими електричними джерелами світла, мають ряд переваг - високий коефіцієнт корисної дії, механічна міцність, тривалий термін служби, спектральний склад випромінювання, безпека.

Крім того, володіючи меншою потужністю, світлодіодне освітлення дозволяє уникнути нагріву предметного скла, що дозволяє тривало працювати з термочутливими препаратами.

14.06.10 Гістологічне підтвердження ультразвукового зображення.

31 травня - 4 червня 2010 року в місті Судаку (АР Крим) відбулася науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми ультразвукової діагностики. 10 ювілейне засідання.»

Одним з головних спонсорів конференції виступила компанія «ІнтерМед» - постачальник висококласного медичного обладнання від провідних світових виробників діагностичних систем в Україні та в країнах Східної Європи.

На стенді компанії «ІнтерМед», в рамках конференції, було представлено новітнє діагностичне обладнання від провідного європейського виробника і розробника УЗ апаратів «Esaote» - MyLab 60 "Gold Platform", а також була представлено продукція компанії «Мікрос», провідного виробника мікрооптичних систем.

У екпозіціі був задіяна найбільш цікава модель з серії МС - 100 - мікроскоп МС 100 XLCD, цифровий бінокулярний біологічний мікроскоп з інтегрованим комп'ютером та відеокамерою.

12.05.10 Новий предметний столик для мікроскопів серії MC100/300 від компанії Мікрос

Предметний столик представляє собою круглу пластину з поворотним механізмом.

Столик кріпиться за допомогою напрямляючої шпильки до станини мікроскопа. Препарат фіксується спеціальними затискачами.

Переваги даного столика полягають у вільній і швидкій постановці препарату, а поворотний механізм дозволяє плавно змінювати позицію препарату, навіть при збільшенні в 1000 разів!

Предметний столик можливо прикріпити з протилежного боку, що полегшує роботу шульги.

23.04.10 Конференція-виставка «Медична лабораторія та Інновації в медицині»

Конференція-виставка «Медична лабораторія & Інновації в медицині» пройшла з 20 по 21 квітня 2010 року на ВДНГ (м. Київ, пр-т Глушкова, 1)

Виставка була організована Національною академією наук України, Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини під патронатом Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України.

15.04.10 Компанія Мікрос розширила спектр виробляємих об’єктивів

Тепер популярні моделі лабораторних мікроскопів МС 50, МС 100 можуть комплектуватися об'єктивами з ірисовою діафрагмою.

Один із критеріїв класифікації об'єктивів для мікроскопів є наявність ірисової діафрагми.

При світлопольном методі, застосування об'єктивів із ірисової діафрагмою дозволяє значно збільшити роздільну здатність мікроскопа за рахунок зміни числовий апертури об'єктиву.

09.04.10 Спеціальна пропозиція від Мікроса - унікальне матове скляне покриття для предметного столика з вмонтованою фольгою

У процесі експлуатації, обладнання піддається різноманітним впливам, внаслідок чого виникають дефекти на предметному столику - численні подряпини, плями від реактивів тощо.

Тепер подібні проблеми легко вирішуються. Компанія Мікрос пропонує предметний столик зі змінним, надміцним скляним покриттям, стійким до подряпин та хімічних реактивів.

29.03.10 Запрошуємо відвідати майстер-клас від компанії Micros

Компанія «Micros» запрошує відвідувачів та учасників конференц-виставки «Медична лабораторія & Інновації в медицині», що вібудеться 20 – 21 квітня на території ВДНГ (вул. Глушкова 1), відвідати виставковий стенд лабораторного обладнання компанії.

Компанія «Micros» проведе майстер-клас, на якому відвідувачі зможуть ознайомитися з технічними можливостями і якістю обладнання. Майстер-клас дозволить починаючим лаборантам обмінятися знаннями з професіоналами, які мають багаторічний досвід в мікробіології та гістології; налагодити співпрацю з компанією «Micros»; ознайомитися з технічними новаціями компанії.

25.03.10 Вартість всіх моделей мікроскопів Micros знижена на 30-40%!

Компанія ІнтерМед на правах офіційного дистриб'ютора Micros на території України отримала унікальні умови для продажу продукції Micros.

Вартість всіх моделей мікроскопів Micros знижена на 30-40%!

Детальна інформація у менеджерів компанії ІнтерМед.

Страниц: << < 1 2 3
Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок