Новости компании Micros в Украине

24.01.12 MC50 (X) Біологічний мікроскоп з світлодіодним освітленням та обьективами «Pure ICO. Plan Infinitive»

Біологічний мікроскоп з світлодіодним освітленням та обьективами «Pure ICO. Plan Infinitive».

Компанія MICROS представляє удосконалений біологічний мікроскоп MC50 (X) з новими особливостями.

Новий мікроскоп оснащений світлодіодним освітленням та обладнаний запатентованим фірмою MICROS скляним столиком. Завдяки наявності сенсорного пристрою в мікроскопі відбувається його автоматичне відключення протягом певного часу при невикористанні.

Основні деталі мікроскопа MC50 (X) надійно кріпляться до рами мікроскопа і забезпечує якісну візуалізацію при рутинних дослідженнях. Зберігання та транспортування суттєво спрощують вбудована система намотування кабелю і передбачений транспортний контейнер (опція).

Завдяки об'єктивам «Pure ICO. Plan Infinitive», системному конденсору і яскравого, рівномірному світлодіодному освітленню гарантується чітка візуалізація. Тубус «Arctype» з двоступінчастим діапазоном регулювання кута огляду, револьвер для чотирьох об'єктивів з нахилом назад і ергономічна конструкція забезпечують користувачеві комфортні умови роботи.

02.11.11 Міжнародна медична виставка «MEDICA 2011»

Компанія MICROS (Австрія) запрошує Вас відвідали 43-у Міжнародну медичну виставку «MEDICA 2011», яка проходитиме в період з 16 по 19 листопада 2010 р. в м. Дюссельдорфі (Німеччина).

Виставкові експозиції компанії розташовані в павільйонах 10 і 03, стенди № G 42 і № F 56.

Відвідавши експозицію компанії, Ви зможете ознайомитися з новою продукцією компанії MICROS, задати питання, обговорити ділові пропозиції.

02.11.11 Новий флуоресцентний мікроскоп MC 100 з LED освітленням від компанії «Micros»

Флуоресцентна мікроскопія широко використовується в медицині та біології. Найбільш часто використовують забарвлення препаратів різними флуохромами з подальшим освітленням променями певного спектру при дослідженнях живих і фіксованих клітин, де необхідна чітка і ясна деталізація клітинних структур.

Флуоресцентна мікроскопія є одним з головних методів у діагностиці таких інфекційних захворювань як СНІД, туберкульоз і малярія і багатьох інших. Флуоресценція дає можливість виявити навіть незначну кількість збудника в досліджуваному матеріалі.

Враховуючи необхідність методу, компанія «Micros» розробила новий флуоресцентний набір на основі світлодіодів (LED) для мікроскопів марки МС 100. Флуоресцентний світлодіодний блок розрахований на 50 000 годин роботи, потужністю 3Вт, LED діодами з довжиною хвилі 465-475нм і синім світлофільтром.

07.10.11 Міжнародна виставка «Охорона здоров'я 2011»

Компанія «MICROS» запрошуємо Вас відвідати 20 ювілейну міжнародну виставку «Охорона здоров'я 2011», яка проходитиме з 11 по 14 жовтня 2011 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15).

Виставка «Охорона здоров'я» - найбільша в Україні міжнародна медична виставка. Основним завданням медичної виставки «Охорона здоров'я» є ознайомлення широкого кола професіоналів з новітніми технологіями та досягненнями в галузі медицини, лабораторного обладнання та фармацевтики [...]

23.09.11 Міжнародна спеціалізована виставка «LABComplEX»

Компанія «MICROS» запрошує Вас відвідати 4 міжнародну спеціалізовану виставку комплексного забезпечення лабораторій «LABComplEX», яка проходитиме з 27 вересня по 30 вересня 2011 року у Виставковому Центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою м. Київ, вул. Салютна, 2-Б.

Продукція буде представлена на виставковому стенді компанії «Укрдіагностіка». На стенді буде експонуватися вся лінійка мікроскопів МС від «MICROS» для проведення лабораторних досліджень, як відомі моделі так і нові розробки компанії, а також супутні товари та програмне забезпечення необхідне для проведення мікроскопії.

Відвідувачі та гості виставки матимуть можливість наочно оцінити якість оптики мікроскопів та супутньої продукції.

31.08.11 Нові моделі мікроскопів компанії «Мікрос»

Мікроскопи серії МС 100 є однією з найбільш затребуваних моделей на ринку лабораторного обладнання України. Подібну популярність МС 100 забезпечує висока якість оптичних систем, широкий спектр мікробіологічних досліджень при відносно низькій вартості.

Одним з суттєвих недолік МС 100 була відсутність флуоресцентного блоку з набором спеціалізованих об'єктивів. До сьогоднішнього дня флуоресцентним блоком оснащувалися тільки дорогі професійні мікроскопи МС - 300, а також інвертовані мікроскопи MC 300X Invert ERGO.

Компанія «Мікрос» врахувала побажання споживачів і розробила флуоресцентний блок з набором відповідних аксесуарів для мікроскопів MC100, що значно збільшує сферу застосування даного мікроскопа [...]

11.08.11 Портативний цифровий мікроскоп від компанії «Мікрос»

Одна з останніх розробок компанії «Мікрос» в сфері цифрової візуалізації являється серія портативних цифрових мікроскопів HDM200, HDM500, HDM UV, HDM200 POL, HAM200.

Відеомікроскопи серії HDM (Hand-held Microscope) дозволяють отримувати високоякісне цифрове зображення з мінімальною оптичної аберацією.

Мікроскоп працює за принципом цифрової камери - збільшує об'єкт, робить знімки й передає на комп'ютер, де за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення можливо проводити дослідження в режимі реального часу та архівувати отримані результати.

Програмне забезпечення сумісне з найпоширенішими операційними системами (Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7). Прилад легко підключається до комп'ютера за допомогою USB порту.

Цифрові мікроскопи подібного класу широко застосовуються в біології, нумізматиці, філателії, петрографії, дактилоскопії, дефектоскопії, для контролю справжності документів, якості ювелірних виробів та друкованої продукції, в освітніх програмах.

30.03.11 Мікротом від Micros

Компанія Micros продовжує поповнювати асортимент продукції необхідної для проведення якісної мікроскопії.

Спільно з німецьким фахівцями був розроблений ряд моделей мікротомів для проведення рутинних робіт в медицині, біології та індустрії. Ручний ротаційний мікротом компанії Micros забезпечує комфорт, якість і безпека щоденної роботи в лабораторії будь - якого профілю.

Моделі мікротомів Micros (Razor, Steely) відрізняє підвищена безпека (рухливі деталі закриті захисним кожухом), легкість в роботі (більш досконала система подача зразків) і висока точність зрізів.

Серед технічних характеристик слід відзначити: можливість точного і грубого коригування, товщина зрізу від 0.5 до 60 мкм в залежності від встановленого кроку, вертикальний зріз - 70 мм, горизонтальний зріз - 40 мм, сумісно з різними власниками для ножа.

24.12.10 Моторизована модель мікроскопа MC 300X ERGO

Компанія Мікрос представляє нову модифікацію мікроскопа MC 300X ERGO з моторизованим предметним столиком для автоматизації досліджень.

Нова розробка значно зменшує час на рутинні мікроскопічні дослідження, а також забезпечує отримання якісного цифрового зображення препарату.

Моторизований столик з контролем руху забезпечує плавне і безвібраційне сканування досліджуваного препарату.

Фокусування по осі Z відбувається автоматично, що необхідно для отримання якісного знімка.

Окрім того дана модель комплектується цифровою камерою і програмним забезпеченням, що ідеально підходить для механізації сканування зразків оскільки фокус мікроскопа можливо контролювати прямо з комп'ютера.

03.12.10 Спеціальна пропозиція! Система аналізу зображення та документування у мікроскопії

MC 100X Мікроскоп біологічний для клінічних досліджень MICROS, з приладдям

Кольорова камера. Цифровий вихід USB. Використовується для слабосвітящих об'єктів. Макс. час експозиції 527мкс. CMOS

C-Mount адаптер для фотовідеовихода насадки 0,45 Х

ПЗ для медицини і біології

Ноутбук

Страниц: < 1 2 3 >
Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок