Нова модель стереомікроскопа від Micros

Можливість бачити предмети об'ємними багато в чому полегшує процес дослідження, а також роботу з ними. Цим і пояснюється популярність стереомікроскопа в цілому ряді дисциплін - в біології, металургії, медицині, косметології, в навчальному процесі тощо.

Враховуючи потреби ринку лабораторного обладнання, компанія Micros представляє нову модель стереомікроскопа Cobra MZ4000 з інтегрованим адаптером C - Mount . Адаптер дозволяє проводити документацію та передачу даних за допомогою різних систем без втрати об'ємності зображення. C - Mount адаптер має ергономічний дизайн. Фантомні зображення повністю відсутні при проведенні фотографування і веденні документації.

Стереомікроскоп має вертикальний штатив з оптичною головкою з джерелом падаючого світла 12Вт/3В , в основі штатива є система освітлення падаючого світла 12Вт/6В . Стандартне збільшення стереомікроскопа - 6х - 50х , коефіцієнт панкратики - 1:8.3 , масштаб панкратики 0.6x - 5x.

Новий мікроскоп оснащується тринокулярною головкою та адаптером , кут нахилу окулярних трубок становить 30 градусів , міжзінична відстань - 55-75 мм.

Стереомікроскоп MZ4000 є ідеальним інструментом для складального виробництва, технічних експертиз і в навчальному процесі . Виключна якість оптичних компонентів забезпечує високу контрастність і чіткість при великому збільшенні і Zoom збільшенні.

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок