Нова модель мікротому Razor

Мікротом відноситься до лабораторного обладнання, що використовується на підготовчому етапі мікроскопії тканин тварин, рослинних та інших біологічного матеріалу багатого на воду. А мікротомія являє собою комплекс методик та відповідного обладнання для виготовлення зрізів тканин товщиною від 2-3 мкм до100-150 мкм.

Компанія Micros, один з провідних європейських виробників мікроскопів, пропонує широкий вибір різноманітного устаткування і систем для підготовки мікроскопічних зразків. Одна з останніх розробок - напівавтоматична модель мікротому RAZOR II.

Мікротом має литий обтічний корпус. Управління здійснюється за допомогою touch screen екрану. Маховик може бути блокований в будь-якому положенні, що забезпечує безпеку й зручність при проведенні мікротомії.

Подача зразків здійснюється в автоматичному режимі. Перехід з триминга в секційний режим здійснюється легким натисканням на сенсорному екрані. Товщина зрізу при тримінгу становить 5 - 500 мкм, в секційному режимі - 1 - 100 мкм. Довжина вертикального зрізу становить 60 мм, горизонтального - 28 мм.

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок