Нові моделі стереомікроскопів MS 1030 (Mosquito) і MZ1240 (Ladybird) від компанії Micros.

Стереомікроскопи займають близько 50% від загального обсягу продажів мікроскопів по всьому світу. Щорічно 20 000 моделей мікроскопів даної конфігурації купується для навчальних, дослідних і промислових цілей.

Тому не дивно, що провідні виробники оптичної техніки приділяють багато уваги розробці і виробництву стереомікроскопів різних модифікацій та комплектацій. Компанія Micros не залишається осторонь від цього процесу і представляє дві нові модифікації стереомікроскопів - MS 1030 і MZ1240.

Модель стереомікроскопа MS 1030 (Mosquito) призначена для використання в навчальних цілях, а також отримання і закріплення навичок роботи з мікроскопами даної конфігурації.

Мікроскоп оснащується бінокулярною головкою з нахилом окулярних трубок в 45 градусів і обертанням на 360 градусів. Збільшення на револьвері мікроскопа складає 1x/3x, загальне збільшення 10x/30x. Мікроскоп має супер широкопольні окуляри (SWF) з регулюванням діоптрій. Робоча відстань складає 100 мм.

Мікроскопічні дослідження проводяться в прохідному і падаючому світлі різної інтенсивності. На металевому підставі мікроскопа є змінна матова скляна вставка і тримачі препарату. У комплект стереомікроскопів входить прозора і темна скляна вставка.

Модель Стереомікроскопи MZ1240 (Ladybird) призначена для використання в рутинній практиці промислових і біологічних лабораторій, на промисловому виробництві.

Мікроскоп оснащується бінокулярною або тринокулярною головкою з нахилом окулярних трубок 45 градусів і обертанням на 360 градусів. Тринокулярна головка дозволяє підключати фото-і відеоапаратуру для документації проведених досліджень. Регулювання міжзіничної відстані здійснюється в діапазоні від 52 до 75 мм.

Мікроскоп має широкопольні окуляри (WF) з регулюванням діоптрій. Робоча відстань складає 97 мм. ZOOM коефіцієнт становить 1: 4.5, стандартне збільшення 10x - 45x. Як і в попередній моделі мікроскопа, мікроскопічні дослідження можливо проводити, як у прохідному, так і падаючому світлі з регулюванням різної інтенсивності.

Компанія Micros сподівається, що споживачі оцінять якість візуалізації та надійність роботи нових моделей стереомікроскопів серії МS та MZ.

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок