Мікроскоп МС50. Нові можливості комплектації

Бінокулярний мікроскоп МС50 є однією з найпопулярніших моделей з серії мікроскопів компанії Micros. Дана модель мікроскопа розрахована для проведення рутинних робіт у ветеринарних і медичних лабораторіях, мікробіологічних та санітарно-гігієнічних лабораторіях.

Враховуючи затребуваність на ринку лабораторного та медичного обладнання МС50, компанія виробник створила мікроскоп з можливість автономного живлення, що дозволяє проводити мікроскопічні дослідження в польових умовах.

Нова модель мікроскопа МС50bat оснащується вбудованим акумулятором, живильним пристроєм (DC 9В) і можливістю приєднання сонячної батареї.

Світлодіодне освітлення мікроскопа живиться від літієвого акумулятора. Заряд акумулятора розрахований на 8 годин безперервної роботи. Час повного заряду акумулятора мікроскопа 5-6 годин. Мікроскоп може використовувати під час зарядки.

Термін служби акумулятора розрахований на 400 повних заряду і 20 000 годин роботи.

Сонячна батарея дозволяє стати повністю незалежним від зовнішніх джерел живлення. Вона генерує електричний струм від сонячної енергії і заряджає вбудований акумулятор.

Компанії Micros сподівається, що споживачі оцінять якість і зручність роботи з новою модифікацією мікроскопа МС50.

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок