Нова модель металографічного мікроскопа Platinum MCXM500.

Компанія Micros почала випуск нової моделі металографічного мікроскопа Platinum MCXM500 з поліпшеною системою освітлення і набором об'єктивів.

Нова модель металографічного мікроскопа Platinum MCXM500 - це потужний широкопольний мікроскоп з оптичною системою розрахованою на безкінечність (Infinity IC0) і екстра широкопольними окулярами. Чітка і яскрава візуалізація забезпечується 100 Вт галогеновим освітленням за Келлером.

Дана модель мікроскопа є універсальною і дозволяє проводити дослідження світлопольним, темнопольним та поляризаційним методом. Мікроскоп комплектується поляризаційними призмами з високою відбивною здатністю.

Мікроскоп Platinum MCXM500 оснащується подвійним предметним столиком для оптимальної роботи із зразками. Спеціальне кріплення робить можливим приєднання блоку моторизованого переміщення предметного столика і фокусування в автоматичному режимі.

Металографічний або матеріалознавчий мікроскоп широко використовується в різних сферах промисловості для мікроскопічних досліджень.

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок