Запрошуємо відвідати майстер-клас від компанії Micros

Компанія «Micros» запрошує відвідувачів та учасників конференц-виставки «Медична лабораторія & Інновації в медицині», що вібудеться 20 – 21 квітня на території ВДНГ (вул. Глушкова 1), відвідати виставковий стенд лабораторного обладнання компанії.

Компанія «Micros» проведе майстер-клас, на якому відвідувачі зможуть ознайомитися з технічними можливостями і якістю обладнання. Майстер-клас дозволить починаючим лаборантам обмінятися знаннями з професіоналами, які мають багаторічний досвід в мікробіології та гістології; налагодити співпрацю з компанією «Micros»; ознайомитися з технічними новаціями компанії.

Майстер-клас пропонує ознайомитися з базовими моделями МС 100, МС 300, а також їх новітніми модифікаціями.

МС 100 є базовою моделлю лабораторного мікроскопа для рутинних досліджень. Всі моделі ряду мають покращену систему освітлення, новітню оптичну систему ICO infinite, досконаліший набір об'єктивів і можливістю підключення відеокамери та комп'ютера. Численні модифікації (MC100XP, MC100 (LCD PC), MC100L) дозволяють вирішувати професійні завдання будь-якої складності.

Найбільш цікавою моделлю з серії МС 100 є мікроскоп МС 100X LCD - цифровий бінокулярний біологічний мікроскоп з інтегрованим комп'ютером і відеокамерою. Учасники майстер-класу зможуть оцінити наскільки вдало дана модель поєднує оптичну системи (мікроскоп MC 100), систему кодування (кольорова цифрова камера з адаптером) та систему обробки даних (ПК, кольоровий моніторTFT високого дозволу, діагональ 8"), керований спеціалізованою програмою; як швидко і якісно можна виконати практично всі рутинні дослідження; накопичити та проаналізувати великий обсяг інформації, отриманої при мікроскопії; провести детальний якісний і кількісний аналіз.

У майстер класі будуть використовуватися й мікроскопи серії МС 300, призначені для проведення дослідницьких робіт в області медицини й біології. Збільшений реверсревольвер об'єктивів, можливість доукомплектації необхідними дослідницькими модулями (люмінесцентний блок, конденсор для контрастно - фазової мікроскопії та інші) дозволило даної моделі міцно утвердитися на ринках України та Росії. Попрацювавши з мікроскопом МС - 300, учасники майстер-класу зрозуміють, що означають слова «традиційна австрійська якість»

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок