Новости компании Micros в Украине

29.05.14 Столик Island для нагрівання і просушування парафінових зрізів від Micros.

Компанія Micros продовжує розширювати спектр обладнання для підготовки гістологічних зразків.

16.01.14 Нова модель стереомікроскопа від Micros

Компанія Micros представляє нову модель стереомікроскопа Cobra MZ4000 з інтегрованим адаптером C - Mount . Адаптер дозволяє проводити документацію та передачу даних за допомогою різних систем без втрати об'ємності зображення. C - Mount адаптер має ергономічний дизайн. Фантомні зображення повністю відсутні при проведенні фотографування і веденні документації.

14.10.13 Міжнародна виставка Medica 2013

Компанія MICROS запрошує вас відвідати міжнародний медичний форум Medica 2013, який проходитиме в період з 20 по 23 листопада 2013 року в Дюссельдорфі , Німеччина.

Медичний форум Medica в Дюссельдорфі є одним з найбільш авторитетним міжнародним заходом, яке присвячене новим розробкам і технологіям в області медичного та лабораторного обладнання. У виставці планують взяти участь понад 134 482 компаній більш ніж з 120 країн світу.

22.08.13 Нова модель мікротому Razor

Компанія Micros, один з провідних європейських виробників мікроскопів, пропонує широкий вибір різноманітного устаткування і систем для підготовки мікроскопічних зразків. Одна з останніх розробок - напівавтоматична модель мікротому RAZOR II.

09.08.13 Портативний цифровий мікроскоп з WiFi.

Компанія Micros представила на ринку портативної мікрооптичної цифрової техніки нову модель мікроскопа HDM Wi-Fi, котрий оснащеній системою бездротової передачі даних.

15.03.13 Нові моделі стереомікроскопів MS 1030 (Mosquito) і MZ1240 (Ladybird) від компанії Micros. Компанія Micros, європейських виробник мікроскопів та оптичних систем, представляє нові моделі стереомікроскопів MS 1030 і MZ1240.
07.11.12 MC10 LED - перший крок у світ мікроскопії з компанією Micros

Компанія Micros представляє нову модель мікроскопа MC10 LED. Мікроскоп ідеально підходить для придбання і закріплення навичок роботи з оптичними система та мікроскопічними препаратами, освоєння світлопольного методу дослідження, а також для проведення рутинних біологічних досліджень. Нова модель мікроскопа має декілька модифікацій, що дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію для користувача. Крім того, якісна оптика, гомогенне освітлення, 3 позиційний револьверний пристрій дозволяє використовувати мікроскоп при рутинних біологічних і медичних дослідженнях [...]

12.07.12 Мікроскоп МС50. Нові можливості комплектації

Бінокулярний мікроскоп МС50 є однією з найпопулярніших моделей з серії мікроскопів компанії Micros. Дана модель мікроскопа розрахована для проведення рутинних робіт у ветеринарних і медичних лабораторіях, мікробіологічних та санітарно-гігієнічних лабораторіях. [......]

21.03.12 Нова модель металографічного мікроскопа Platinum MCXM500.

Компанія Micros почала випуск нової моделі металографічного мікроскопа Platinum MCXM500 з поліпшеною системою освітлення і набором об'єктивів.

Металографічний або матеріалознавчий мікроскоп широко використовується в різних сферах промисловості для мікроскопічних досліджень.

Страниц: 1 2 3 > >>
Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок