Мікротом RAZOR I

Мікротом RAZOR I - ручний ротаційний мікротом для приготування мікроскопічних препаратів з біологічних тканин і промислового матеріалу.

Абсолютна точність. Мікротом компанії Micros мають виняткову точністю позиціонування тканин. Ця властивість забезпечується системою орієнтації тримача зразка і можливістю додаткового регулювання кута зазору між секційним лезом і кутом ріжучої грані. Позиціонування тримача зразка проводитися в горизонтальній і вертикальній площині за допомогою рукоятки.

Найвищі стандарти безпеки. Інтегрована система блокування дозволяє фіксувати маховик ротаційного мікротому в позиції «12 годин». Фіксація проводитися натисненням однієї кнопки. Важіль блокування дозволять зупиняти маховик в будь-якій позиції.

Система ретракції захищає зразок і ніж від можливого пошкодження під час руху вгору. Коли зразок після секціонування рухається вгору, він автоматично відсувається назад, і перед наступним секціонуванням об'єкт висувається в правильну позицію. А додаткове захисне покриття, забарвлене в червоний колір, закриває ріжучий край, після встановлення леза в тримач.

Оптимальна система управління робочим процесом. Регулювання товщини зрізу проводитися за допомогою ручки. Шкала товщини зрізу відображається в заскленому віконці. Червоний покажчик показує на налаштовану товщину. Крім того, можлива грубе регулювання відстані між лезом і зразком.

Зміна зразків проводитися в простий і швидкий спосіб. Зразок встановлюється в тримачі горизонтальній або вертикальній площині. Збір відпрацьованого матеріалу проводитися в спеціальний лоток , який легко від'єднується.

Технічні характеристики ручного ротаційного мікротому RAZOR I

Товщина зрізу 1-60 мкм
Установка товщини зрізу 1 ~ 10 мкм , крок 1 мкм , 10-20 мкм , крок 2 мкм , 20-60 мкм , крок 5 мкм
Товщина при триммінгу 10 мкм і 30 мкм
Подача зразків 60 мкм
Вертикальний зріз 70 мм
Горизонтальний зріз 25 мм
Максимальний розмір зразка 40х28 мм
Габаритні розміри 560х470х300 мм
Вага 35 кг
Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок