Монокулярні мікроскопи
MC 10 LED

Мікроскоп може бути використаний у різних галузях медицини (гематології, дерматології, урології, пульмонології, вірусології), а також у біології, зоології, ботаніці, хімії, екології та інших галузях науки для діагностичних дослідженнях, а також в навчальних цілях у вищих і середніх навчальних закладах. На мікроскопі можна вивчати будь-які біологічні об'єкти, а також забарвленні й незабарвлені біологічні об'єкти у вигляді мазків і зрізів.

MC10 Daisy

Мікроскоп MC-10 Daisy (Ромашка) з моноокулярною насадкою типу Arctype та оптимізованою системою освітлення на основі світлодіодів для проведення мікроскопічних досліджень методом світлого поля.

Бінокулярні
MC 20 Violet

Бінокулярний мікроскоп, належить до групи самого простого і економічного обладнання для мікробіологічних та медичних діагностичних лабораторій. З огляду на простоту і відносну доступність, можливе застосування в навчальному процесі в навчальних закладах різного профілю.

MC 50 Pink

Бінокулярний мікроскоп для роботи в мікробіологічних та медичних лабораторіях. Наявність світлодіодного освітлення, а також універсальної ультраміцної, змінної скляної вставки, стійки для хімічних реагентів, дозволяє поліпшити якість роботи і тривалість експлуатації мікроскопа. Оптимальне поєднання ціни та якості.

 

МC 100X

Лабораторний бінокулярний дослідницький мікроскоп для медицини і біології з покращеною системою освітлення, новітньої оптичною системою ICO infinite і більш досконалим набором об'єктивів. Базова модель. Численні модифікації (MC100XP, MC100 (LCD PC), MC100L) дозволяють вирішувати професійні завдання будь-якої складності.

МC 300 Rose

Лабораторний бінокулярний мікроскоп для досліджень в галузі медицини та біології. Збільшений револьвер об'єктивів, додаткові опції, традиційне австрійська якість дозволило даній моделі міцно утвердитися на ринках України та Росії.

МC 300X

МС 300 Х. Лабораторний бікулярний дослідницький мікроскоп із серії МС 300. Оснащений новітньою оптичною системою ICO infinite, що дозволяє домогтися більш якісного оптичного дозволу, уникнути ефекту аберації, отримати більш чітку і ясну картину при лабораторних дослідженнях в області медицини та мікробіології.

MC 300P

Спеціалізований бінокулярний поляризаційний мікроскоп для медицини, біології та промисловості. Призначений для дослідження зразків в поляризованому світлі, що дозволяє виявити структуру об'єкта, котра лежить за межами звичайних оптичних дозволів. Додається комплект поляризаційних пластин.

MC 300X ERGO

Професійний, бінокулярний дослідницький мікроскоп з інноваційною оптикою ICO Infinitive (оптика скорригорована на «бескінченність»). Широкий спектр додаткових опцій дозволяє проводити фазово-контрастну, темнопольний, люмінесцентну, поляризаційну, ультрафіолетову мікроскопію. Крім того, фото / відео порт для бінокулярної головки ERGO дозволяють застосовувати в дослідженнях цифрові технології, що полегшує збір, аналіз, зберігання та передачу отриманих даних.

МC 100F

Модифікація лабораторного бінокулярного дослідного мікроскопа для проведення рутинних досліджень в галузі медицини, біології та матеріалознавства з флуоресцентним блоком. Дозволяє проводити дослідження флуоресцентним методом.

МC 100F LED

Лабораторний бінокулярний мікроскоп для проведення досліджень в області медицини, біології та матеріалознавства з флуоресцентним блоком на основі світлодіодів (LED).

MC 100X Crocus

Бікулярний біологічний мікроскоп з інтегрованою відеокамерою, спеціалізованим програмним забезпеченням, можливістю підключення до персонального комп'ютера та оптикою скоригованої на «нескінченність» (ICO Infinitive). Зображення мікропрепаратів виводиться на екран комп'ютера в режимі реального часу. Дане поєднання цифрових і оптичних технологій розширює можливості досліджень за допомогою мікроскопа, полегшує архівування і передачу даних

MC 50 Lotus

Бінокулярний мікроскоп для лабораторних робіт. Особливістю моделі мікроскопа Lotus із серії МС50 є комплектація оптикою розрахованої на нескінченність, LED освітлення, а також можливість комплектації додатковими аксесуарами для проведення мікроскопічного дослідження фазово-контрастним методом.

MC 10 Daisy (бінокуляр)

Мікроскоп MC 10 Daisy з бінокулярної насадкою Arctype і світлодіодною системою освітлення для навчальних цілей, проведення рутинних досліджень в області медицини і біології методом світлого поля.

MC 100 Х Daffodil

Біологічний мікроскоп для проведення рутинних лабораторних досліджень, а також для професійної підготовки фахівців у галузі медицини та біології. Завдяки оптиці розрахованої на нескінченність, можливо одержувати зображення виняткової якості в прохідному світлі.

Крім того мікроскоп MC 100 Х з галогеновим джерелом світла може оснащуватися системою спостереження, що значно полегшує навчальний процес.

Інвертовані мікроскопи
MC 300X Invert ERGO

Спеціалізований інвертовний мікроскоп. Перевагою інвертовного мікроскопа є не обмежене робочою відстанню об'єктива товщина досліджуваного зразка, тобто можна використовувати спеціальний посуд (чашки Петрі, планшети або спеціальні кювети). Технологія «інвертованого» променя дозволяє спростити мікробіологічні дослідження та розширити сферу застосування даного обладнання. Можлива комплектація темнопольним конденсором, флуоресцентним блоком для проведення проведення фазово - контрастної, темнопольної й люмінесцентної мікроскопії.

Металографічні мікроскопи
MC 300X MET

Металургійний бінокулярний мікроскоп. Використання нових об'єктивів (MET ICO PLAN), а також оптики скориговану на «безкінечність», дозволяють отримувати більш точні та інформативні дослідження в області металографії (макро -, мікроаналіз, вивчення мікроструктури різних сплавів). Використовуються в наукових і промислових лабораторіях.

MC 300X MET Invert

Спеціалізований інвертовий мікроскоп. Cхема інвертовного мікроскопа зручна для дослідження й спостереження структури різних поверхонь у відбитому світлі, і тому застосовується в більшості металографічних дослідженнях. У мікроскопах даної серії можна використовувати метод світлого поля при прямому й косому освітленні, спостереження в поляризованому світлі.

Стереомікроскопи
MC 900 Stereo

Стереоскопічний бінокулярний мікроскоп. Забезпечує об'ємне сприйняття, при дослідження напівпрозорих і непрозорих об'єктів із різним ступенем відбиття світла. Дана модель призначена для шкіл, середньо - технічних та вищих навчальних закладів для отримання навичок роботи зі стереоскопічною оптикою. Подібне, тільки більш професійне обладнання, широко застосовується там, де потрібно робити маніпуляції з мікрооб'єктами в ході спостереження.

MC 900 Zoom Stereo

Бінокулярний промисловий стереомікроскоп зі змінним фокусним об'єктивом. Функція Zoom (об'єктив зі змінним фокусом) полегшує й спрощує роботу з даними мікроскопом. Стереоскопічне сприйняття спрощує маніпуляції з мікрооб'єктів у ході спостереження й широко використовується при біологічних дослідженнях, у мікрохірургії, при складанні мініатюрних пристроїв.

Цифрові камери
Цифрова USB камера CAM30 Scientific

Цифрова USB камера CAM30 Scientific для рутинних робіт та навчального процесу для отримання базових навичок роботи з мікроскопом, апаратним та програмним забезпеченням. Завдяки вазі і малогабаритним розмірам може використовуватися в якості окулярної фотокамери.

Мікротоми
Мікротом RAZOR I

Мікротом RAZOR I - ручний ротаційний мікротом для приготування мікроскопічних препаратів з біологічних тканин і промислового матеріалу.

Програмне забезпечення
Програма BioAnalyze Basic

Програма надає можливість створювати, редагувати та зберігати цифрові зображення, котрі отримані підчас мікроскопічних досліджень. Ця програма може успішно застосовуватися при всіх методах мікроскопії. У розпорядженні користувача безліч опцій, як для редагування зображень, так і для вимірювання розмірів та калібрування.

ПЗ BioAnalyze Advanced

Програмне забезпечення для аналізу зображень з широким спектром вимірювальних функцій: вимірюванням довжини, периметра, площі, кута, підрахунком об'єктів та фазовим аналізом.

ПЗ Material Analyze

Програма призначена для використання в промислових областях та наукових дослідженнях. Вона оснащена багатьма вимірювальними функціями: вимірювання довжини, периметра, площі, кута, відстані між паралельними лініями, підрахунку об'єктів, фазового аналізу, вимірювання твердості і мікротвердості, оснащена передовими функціями експорту даних та звітності.

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок