Предметний столик мікроскопа. Частина 2

Кругла конструкція предметного столика мікроскопа є найбільш універсальною і практичною. Даний предметний столик підходить для всіх типів мікроскопів та проведення мікрофотографування.

Круглий столик повертається на 360 градусів, що дозволяє обертати препарат і легко використовувати тонкі настройки для підбору оптимального поля огляду для мікрофотографування. Така додаткова деталь, як шкала з градуванням по краям предметного столика, дозволяє проводити центруванням при необхідності проведення точних вимірювань.

Предметний столик обертається на підшипниках, що робить рухи плавними, без різких поштовхів та рухів. Дві центруючі рукоятки дає можливість проводити центрування по відношенню до оптичної осі мікроскопа. Коли використовують об'єктиви в центруючому револьвері, то мікроскоп можливо відрегулювати парцентрично, що означає - поле огляду залишається в центрі при зміні об'єктива поворотом револьвера мікроскопа.]

В якості опції механічні круглі столики можуть комплектувати додатковим градувальним механізмом, що схожий на механізм типового прямокутного рухомого столика. Більшість круглих столиків має монтажні отвори для фіксаторів, які дозволяють чітко позиціонувати і закріпити апарат.

Круглі столик мають також фіксучий механізм (замок), який блокує столик в одній позиції. Ці столики часто оснащується кліковим фіксуючим механізмом (click stops), який попереджає про кут відхилення в 45 градусів.

Сучасні предметні столики досить якісні і надійні. Вони відливаються з алюмінію або заліза, піддаютьсяподальшої машинної обробці для встановлення мікронної точності.

Зазвичай передавальний механізм являє собою рейкову конструкцію (кремал’єра) виготовлену з алюмінію, олова або полімерів. Механізми з полімеру менш надійні, ніж кремал’єри з металу, особливо після кількох років використання.Передавальні механізми повинні ретельно очищатися, змазуватися і регулюватися, особливо після кількох років використання мікроскопа.

Більшість столиків захищені керамічним покриттям, яке стійке до механічних і хімічних агентів. Матова поверхня гарантуєте відсутність бликів в об'єктиві мікроскопа відбитих предметним столиком променів.

На фото: круглий градуйований столик з додатковими шкалами з градацічи на мікроскопі компанії Micros

Контактний телефон: (044) 272-19-23 | Зворотній зв'язок